streda 20. februára 2013

Staré a nové

Najprv sa pochválim bábikou, šila som ju ešte minulý rok v júni, pre moju super kamošku Stanku, ktorá má na svedomí, že vôbec šijem. Bez jej podpory, podrobných návodov, výkladov, rád a tipov by som na začiatku asi nič neušila. Zadanie bolo presné, hnedovlasá, hnedooká bábika, v šatách špecifickej červenej farby s bielymi bodkami. Tú som ale nezohnala, tak si šaty šila sama Stanka. Bábiku som si ani nestihla odfotiť, veď bola nahá a Stanka mi konečne dodala foto.

 
 Taštička Desireé, design by Bellet, ma uchvátila hneď na prvé šitie, v galantérke mali pekné satény, nuž ďalšie fešandy nedali na seba dlho čakať. Sú voľné hneď k odberu :).
 

 
A nakoniec peňaženka, opäť design by Bellet. Nakopli ma dievčatá z kurzu, vraj na ďalšom kurze si prosia šiť peňaženku. Žiadnu som zatiaľ nešila, tak som si ju skúsila, či to vôbec viem. Šila sa super, len to moje "rovné" šitie som neodhadla a ešte som to zvýraznila aj kontrastnou niťou, nabudúce to budem musieť vychytať. Na kurze ale budeme šiť trochu inú verziu, aby sme dostáli autorským právam Bellet. Látky sú z mojej zamilovanej kolekcie, ktorá sa už samozrejme nepredáva, respektíve už len dopredáva - Luna Notte by 3 Sisters for Moda.
 

 
Dnes by som chcela dokončiť jedného super anjelika, inšpirácia a aj link na strih a postup od Dášky (Dadouch) a už aj presne viem, komu pôjde (našej Ninke nie ;)), ale to je zatiaľ prekvapko.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára